рабатызаваная зварачная станцыя для дробных дэталяў
Тэхнічны параметр пазіцыянера
| Мадэль | JHY4010U-050 |
| Намінальнае ўваходнае напружанне | Аднафазны 220 В, 50/60 Гц |
| Клас ізаляцыі рухавіка | F |
| Працоўны стол | Дыяметр 500 мм |
| Вага | Глядзіце рэальную вагу |
| Максімальная карысная нагрузка | Восевая карысная нагрузка 100 кг |
| Паўтаральнасць | ±0,1 мм |
| Пазіцыя прыпынку | Любая пазіцыя |
Кампаненты рабочай станцыі робата
1. Зварачны робат:
Тып: зварачны робат MIG-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
Робат для зваркі TIG: BR-1510B, BR-1920B
Робат для лазернай зваркі: BR-1410G, BR-1610G
2. Пазіцыянер
Мадэль: JHY4010U-050
Тып: 2-восевы пазіцыянер
3. Крыніца харчавання для зваркі
Тып: крыніца зварачнага току 350A/500A
4. Зварачная гарэлка
Тып: гарэлка з паветраным астуджэннем, гарэлка з вадзяным астуджэннем, двухтактная гарэлка
5. Станцыя чысткі гарэлкі:
Мадэль: SC220A
Тып: Аўтаматычны пнеўматычны ачышчальнік зварачнай гарэлкі
Іншыя перыферыйныя прылады для рабатызаваных працоўных станцый
1. Рухомая рэйка робата
Мадэль: JHY6050A-030
2. Лазерны датчык (дадаткова)
Функцыя: адсочванне зваркі, пазіцыянаванне
3. Бяспечнае святло (па жаданні)
Ахоўная адлегласць: 0,1-2 м, 0,1-5 м; ахоўная вышыня: 140-3180 мм
4. Ахоўная агароджа (па жаданні)
5. Шафа ПЛК (дадаткова)
Зварачны матэрыял
Зварка нержавеючай сталі
Зварка алюмінію
Зварка вугляродзістай сталі
Зварка ацынкаваных труб/труб/пласцін
Халодная зварка
Прыкладанне
Аўтазапчасткі, веласіпедныя запчасткі, аўтамабільныя запчасткі, сталёвая мэбля, новая энергія, сталёвыя канструкцыі, будаўнічая тэхніка, фітнес-абсталяванне і г.д.
Пакет:Драўляныя скрыні
Час дастаўкі:40 дзён пасля атрымання перадаплаты
Часта задаваныя пытанні
Пытанне: Якую інфармацыю я павінен падаць, каб вы маглі парэкамендаваць мне падыходзячага робата?
Адказ: Калі ласка, прадастаўце падрабязныя чарцяжы дэталі, у тым ліку матэрыял, таўшчыню, месца зваркі, памеры і вагу дэталі.
Пытанне: Ці можаце вы забяспечыць індывідуальнае абслугоўванне нашага прадукту?
Адказ: Так. Мы прапануем вам прафесійныя рашэнні для рабатызаванай зварачнай сістэмы ў адпаведнасці з вашым канкрэтным прадуктам. Вам трэба толькі даслаць нам падрабязныя чарцяжы вашага прадукту і патрабаванні да зваркі, пасля чаго мы падрыхтуем для вас індывідуальную тэхнічную прапанову.
Пытанне: Які гарантыйны тэрмін і тэрмін дастаўкі?
Адказ: Гарантыйны тэрмін складае 12 месяцаў. Тэрмін пастаўкі — на працягу 30 дзён пасля атрымання вашага дэпазіту.
Пытанне: Я хачу ведаць якасць зваркі нашага прадукту, што мне рабіць?
Адказ: Вы можаце даслаць свае ўзоры на наш завод для правядзення тэставай зваркі. Пасля тэставай зваркі мы дашлем вам відэа і фатаграфіі зваркі для азнаямлення. Таксама мы дашлем вам узоры для праверкі.












