інтэграваная рабочая станцыя робата для дугавой зваркі труб і рэзервуараў
Тэхнічны параметр пазіцыянера

Кампаненты рабочай станцыі робата
1. Зварачны робат:
Тып: зварачны робат MIG-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
Робат для зваркі TIG: BR-1510B, BR-1920B
Робат для лазернай зваркі: BR-1410G, BR-1610G
2. Пазіцыянер
Мадэль: JHY4010T-065
Тып: 1-восевы пазіцыянер бабкі
Тэхнічныя параметры пазіцыянера паказаны ніжэй:
| Мадэль | JHY4010T-065 |
| Намінальнае ўваходнае напружанне | Аднафазны 220 В, 50/60 Гц |
| Клас ізаляцыі рухавіка | F |
| Працоўны стол | 650 мм (можна наладзіць) |
| Вага | Каля 400 кг |
| Максімальная карысная нагрузка | Восевая карысная нагрузка ≤100 кг / ≤500 кг / ≤1000 кг (>1000 кг можна наладзіць) |
| Паўтаральнасць | ±0,1 мм |
| Пазіцыя прыпынку | Любая пазіцыя |
3. Крыніца харчавання для зваркі
Тып: крыніца зварачнага току 350A/500A
4. Зварачная гарэлка
Тып: гарэлка з паветраным астуджэннем, гарэлка з вадзяным астуджэннем, двухтактная гарэлка
5. Станцыя чысткі гарэлкі:
Мадэль: SC220A
Тып: Аўтаматычны пнеўматычны ачышчальнік зварачнай гарэлкі
Іншыя перыферыйныя прылады для рабатызаваных працоўных станцый
1. Рухомая рэйка робата
Мадэль: JHY6050A-030
2. Лазерны датчык (дадаткова)
Функцыя: адсочванне зварных швоў, пазіцыянаванне.
3. Бяспечнае святло (па жаданні)
Ахоўная адлегласць: 0,1-2 м, 0,1-5 м; ахоўная вышыня: 140-3180 мм
4. Ахоўная агароджа (па жаданні)
5. Шафа ПЛК (дадаткова)
Асаблівасць
1. Электрычная рэгуляванне становішча зварачнага пісталета, эканомія часу і намаганняў, зручнасць і хуткасць.
2. Кут зварачнага пісталета рэгулюецца і можа адаптавацца да розных тыпаў зварных швоў (стыковы зварны шоў, вуглавы зварны шоў і г.д.).
3. Зварачны пісталет мае функцыю павароту, параметр павароту можна кантраляваць, а адаптыўнасць шырокая.
4. Наладзьце пазіцыянер пярэдняй бабкі, пазіцыянер можа змяніць вугал, каб атрымаць круглы зварны шво.
5. Пазіцыянер можа быць распрацаваны з рэгуляваным апорным колам, адаптаваным для рознай даўжыні трубы
6. Паўаўтаматычнае кіраванне, гнуткае і універсальнае абсталяванне, роўны і прыгожы зварны шво.
7. Крутная вось пазіцыянера прыводзіцца ў рух серварухавіком, хуткасць кручэння можна дакладна кантраляваць, а патрабаванні да працэсу зваркі можна дакладна выконваць.
8. Функцыя папярэдняй задання параметраў зваркі: параметры зваркі можна загадзя задаць у сістэме або перад запісам. Гэтыя параметры можна выкарыстоўваць непасрэдна пры наступнай зварцы дэталі з той жа спецыфікацыяй.












