Робатызаваная рука для зваркі MIG TIG з двухвосевым рататарам

Апісанне
Ён падыходзіць для аўтаматычнай зваркі, швовай зваркі і праваркі розных буйных дэталяў з ліставога металу і складаных дэталяў.
Робатызаваныя прылады прайшлі патэнтную сертыфікацыю Ведамства інтэлектуальнай уласнасці Кітая і экспартную сертыфікацыю CE.
Памер карыснай нагрузкі і паваротнага стала 2-восевага пазіцыянера можна наладзіць.
Гэтая рабатызаваная зварачная станцыя звычайна мае простую канфігурацыю абсталявання з гнуткай кампаноўкай. Вы можаце змяняць кампаноўку станцыі ў залежнасці ад сітуацыі на месцы. Даступнае перыферыйнае абсталяванне ўключае: станцыю чыстай гарэлкі, паваротны пазіцыянер, лазерную сістэму адсочвання, пульт дыстанцыйнага кіравання і г.д. Мы прапануем бясплатнае навучанне па тэхніцы.
Тэхнічны параметр пазіцыянера
| Мадэль | JHY4050L-080 |
| Намінальнае ўваходнае напружанне | Аднафазны 220 В, 50/60 Гц |
| Клас ізаляцыі рухавіка | F |
| Працоўны стол | Дыяметр 800 мм (можна наладзіць) |
| Вага | Каля 400 кг |
| Максімальная карысная нагрузка | Восевая карысная нагрузка ≤500 кг / ≤1000 кг (>1000 кг можна наладзіць) |
| Паўтаральнасць | ±0,1 мм |
| Пазіцыя прыпынку | Любая пазіцыя |
Матэрыял
Зварка нержавеючай сталі
Зварка алюмінію
Зварка вугляродзістай сталі
Зварка ацынкаваных труб/труб/пласцін
Халодная зварка
Прыкладанне
Аўтазапчасткі, веласіпедныя запчасткі, аўтамабільныя запчасткі, сталёвая мэбля, новая энергія, сталёвыя канструкцыі, будаўнічая тэхніка, фітнес-абсталяванне і г.д.
Пакет:Драўляныя скрыні
Час дастаўкі:40 дзён пасля атрымання перадаплаты
Часта задаваныя пытанні
Пытанне: Якую інфармацыю я павінен падаць, каб вы маглі парэкамендаваць мне падыходзячага робата?
Адказ: Калі ласка, прадастаўце падрабязныя чарцяжы дэталі, у тым ліку матэрыял, таўшчыню, месца зваркі, памеры і вагу дэталі.
Пытанне: Ці можаце вы забяспечыць індывідуальнае абслугоўванне нашага прадукту?
Адказ: Так. Мы прапануем вам прафесійныя рашэнні для рабатызаванай зварачнай сістэмы ў адпаведнасці з вашым канкрэтным прадуктам. Вам трэба толькі даслаць нам падрабязныя чарцяжы вашага прадукту і патрабаванні да зваркі, пасля чаго мы падрыхтуем для вас індывідуальную тэхнічную прапанову.
Пытанне: Ці можаце вы паказаць мне некалькі відэа па ўжыванні?
Адказ: Вядома. Вы можаце паглядзець усе нашы відэа па ўжыванні на нашым канале Youtube, знайшоўшы ў пошуку «JHY industrial robot» або папрасіце нашых аддзелаў продажаў даслаць вам іх.
Пытанне: Я хачу ведаць якасць зваркі нашага прадукту, што мне рабіць?
Адказ: Вы можаце даслаць свае ўзоры на наш завод для правядзення тэставай зваркі. Пасля тэставай зваркі мы дашлем вам відэа і фатаграфіі зваркі для азнаямлення. Таксама мы дашлем вам узоры для праверкі.












