высокадакладны зварачны пазіцыянер з сервапрывадам
Памеры пазіцыянера

Апісанне
2-восевы сервапазіцыянер
- Пазіцыянеры для зварачных рабатызаваных сістэм
-1 вось можна паварочваць гарызантальна, а другую вось можна паварочваць уверх і ўніз для шматвугольнай зваркі складаных дэталяў
- Пазіцыянер выкарыстоўвае тую ж прывадную прыладу, што і робат, і даступны з высокай хуткасцю, высокай дакладнасцю і вялікай карыснай нагрузкай.
- Забяспечвае больш высокую якасць зваркі
- Можна рэалізаваць кампактны корпус з палепшаным дапушчальным момантам, інэрцыяй і грузападымальнасцю
Можа быць адаптаваны да іншых марак робатаў, такіх як Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa (чарцёж рухавіка павінен быць прадастаўлены кліентамі, тады мы пакідаем мантажную адтуліну на аснове чарцяжа рухавіка).
Шафа ПЛК даступная па жаданні.
Дыяметр пазіцыянера
| Мадэль | JHY4030P-080 |
| Намінальнае ўваходнае напружанне | Аднафазны 220 В, 50/60 Гц |
| Клас ізаляцыі рухавіка | F |
| Працоўны стол | Дыяметр 800 мм (можна наладзіць) |
| Вага | Каля 400 кг |
| Максімальная карысная нагрузка | Восевая карысная нагрузка ≤300 кг / ≤500 кг (>500 кг можна наладзіць) |
| Паўтаральнасць | ±0,1 мм |
| Пазіцыя прыпынку | Любая пазіцыя |
Пакет: драўляныя скрыні
Тэрмін дастаўкі: 40 дзён пасля атрымання перадаплаты
Часта задаваныя пытанні
1. Пытанне: Ці магу я выкарыстоўваць ваш пазіцыянер для майго робата fanuc/abb/kuka/yaskawa?
A: Так. Але рухавік трэба прапанаваць і ўсталяваць самастойна.
2. Пытанне: Ці можа ваша пазіцыя змяняцца сінхронна з вашым робатам?
A: Так.






