Высокадакладны зварачны пазіцыянер рэдуктара RV

Апісанне
● Зварачны пазіцыянер складаецца з блока павароту працоўнага стала, блока перавароту і электрычнай сістэмы кіравання.
● Рух пазіцыянера можна хутка кантраляваць кнопкай запуску і прыпынку.
● Функцыя пашырэння кіравання сувяззю з іншым абсталяваннем.
● з перавагамі кампактнага аб'ёму, добрага знешняга выгляду, лёгкай вагі і прастаты ў эксплуатацыі.
● Спецыяльная канструкцыя ў адпаведнасці з дэталлю кліента і працэдурай зваркі даступная па запыце
Паваротны стол пазіцыянера можа быць круглым або паказанай вышэй формы.
Памер паваротнага стала для зваркі і карысную нагрузку па восі можна наладзіць.
● Можа быць адаптаваны да іншых марак робатаў, такіх як Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa (чарцёж рухавіка павінен быць прадастаўлены кліентамі, тады мы пакідаем усталявальную адтуліну на аснове чарцяжа рухавіка)
Шафа ПЛК даступная па жаданні.
Дыяметр пазіцыянера
| Мадэль | JHY4030U-120 |
| Намінальнае ўваходнае напружанне | Аднафазны 220 В, 50/60 Гц |
| Клас ізаляцыі рухавіка | F |
| Працоўны стол | 1200*650 мм/дыяметр 1200 мм (можна наладзіць) |
| Вага | Каля 400 кг |
| Максімальная карысная нагрузка | Восевая карысная нагрузка ≤300 кг / ≤500 кг / ≤1000 кг (>1000 кг можна наладзіць) |
| Паўтаральнасць | ±0,1 мм |
| Пазіцыя прыпынку | Любая пазіцыя |
Асноўная прадукцыя нашага зварачнага пазіцыянера
1-восевы паваротны зварачны пазіцыянер галавы і хваста
1-восевы вертыкальна-паваротны зварачны пазіцыянер галоўкі
1-восевы гарызантальны круцільны зварачны пазіцыянер
2-восевы зварачны пазіцыянер тыпу P
2-восевы зварачны пазіцыянер U-тыпу
2-восевы зварачны пазіцыянер L-тыпу
3-восевы гарызантальны зварачны пазіцыянер
3-восевы пазіцыянер для зваркі з пераваротам уверх і ўніз
Пакет: драўляныя скрыні
Тэрмін дастаўкі: 40 дзён пасля атрымання перадаплаты
Часта задаваныя пытанні
Пытанне: Мы гандлёвая кампанія ці вытворца?
A: Мы з'яўляемся вытворцам з больш чым 10-гадовым вопытам работы.
Пытанне: Ці ёсць у вас уласны зварачны робат?
A: Так. Мы таксама з'яўляемся вытворцам зварачнай робататэхнікі.
Пытанне: Дзе знаходзіцца ваша фабрыка? Як я магу яе наведаць?
A: Наша фабрыка знаходзіцца ў горадзе Усі ў Кітаі.
Пытанне: Як вы можаце гарантаваць якасць прадукцыі?
A: У нас ёсць строгая сістэма кантролю якасці ў вытворчым працэсе, і мы вітаем кліентаў, якія прыходзяць да нас у госці, каб праверыць якасць прадукцыі перад пастаўкай.
Пытанне: Які тэрмін гарантыі?
A: Адзін год.






