аўтаматычнае рабатызаванае рашэнне для зваркі

Як выбраць надзейную працоўную станцыю?
Спачатку паведаміце нам падрабязнасці вашай дэталі, такія як матэрыял дэталі, таўшчыня, памеры, вага.
затым паведаміце свае патрабаванні: эфект зварнога шва, які вы хочаце атрымаць, бяспечныя ўмовы працы і г.д.
Затым мы абмяркуем ваш вытворчы працэс. Як вы выконваеце рэзку? Ці вялікае адхіленне паміж дэталямі?
Нарэшце, мы рэкамендуем падыходзячыя робататэхніку, пазіцыянары, рабатызаваныя рэйкі, лазерныя датчыкі, светлавыя заслоны бяспекі, ахоўныя агароджы і г.д. для розных ужыванняў і спецыфікацый, каб задаволіць вытворчы працэс кліента.
Тэхнічны параметр пазіцыянера
| Мадэль | JHY4030U-120 |
| Намінальнае ўваходнае напружанне | Аднафазны 220 В, 50/60 Гц |
| Клас ізаляцыі рухавіка | F |
| Памер прайгравальніка | 1200X650 мм (можна наладзіць) |
| Вага | Глядзіце рэальную вагу |
| Максімальная карысная нагрузка | Восевая карысная нагрузка ≤300 кг / ≤500 кг / ≤1000 кг (>1000 кг можна наладзіць) |
| Паўтаральнасць | ±0,1 мм |
| Пазіцыя прыпынку | Любая пазіцыя |
Кампаненты рабочай станцыі робата
1. Зварачны робат:
Тып: зварачны робат MIG-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
Робат для зваркі TIG: BR-1510B, BR-1920B
Робат для лазернай зваркі: BR-1410G, BR-1610G
2. Пазіцыянер
Розныя тыпы: 1-восевы, 2-восевы, 3-восевы пазіцыянер, карысная нагрузка: 300/500/1000 кг або на заказ
3. Наземная рэйка
Тып: карысная нагрузка 500/1000 кг, даўжыня ≥3 м (дадаткова).
4. Зварачны апарат
Тып: зварачны апарат 350A/500A
Характарыстыкі: можна выкарыстоўваць для зваркі вугляродзістай сталі, нержавеючай сталі, алюмінію і ацынкаванай сталі
5. Зварачная гарэлка:
Тып: 350A-500A, з паветраным астуджэннем, з вадзяным астуджэннем, двухтактны
6. Станцыя чысткі гарэлкі:
Тып: Аўтаматычны пнеўматычны ачышчальнік зварачнай гарэлкі
Функцыя: рэзка зварачнага дроту, ачыстка гарэлкі, распыленне алею
7. Лазерны датчык (дадаткова)
Функцыя: адсочванне зварных швоў, пазіцыянаванне.
8. Бяспечнае святло (па жаданні)
Функцыя: звычайна ўсталёўваецца на ахоўнай агароджы для эфектыўнай абароны людзей, блакуючы светлавы заслону бяспекі
9. Ахоўная агароджа (па жаданні)
Функцыя: Усталёўваецца на перыферыі рабочай станцыі робата для ізаляцыі абсталявання і абароны бяспекі персаналу.
Пакет: Драўляныя скрыні
Тэрмін дастаўкі: 40 дзён пасля атрымання перадаплаты












