6-восевы зварачны рабатызаваны маніпулятар з 3-восевым паваротным пазіцыянерам
Тэхнічны параметр пазіцыянера
| Мадэль | JHY4030S-180 / JHY4030S-250 |
| Намінальнае ўваходнае напружанне | Аднафазны 220 В, 50/60 Гц |
| Клас ізаляцыі рухавіка | F |
| Працоўны стол | 1800X800 мм / 2500X800 мм (можна наладзіць) |
| Вага | Каля 1600 кг |
| Максімальная карысная нагрузка | Восевая карысная нагрузка ≤100 кг / ≤300 кг / ≤500 кг (>500 кг можна наладзіць) |
| Паўтаральнасць | ±0,1 мм |
| Пазіцыя прыпынку | Любая пазіцыя |
Апісанне
Трохвосевы пазіцыянер можна паварочваць гарызантальна ў цэлым, а два працоўныя сталы можна пераварочваць і паварочваць, каб работнікі маглі проста стаяць з аднаго боку для загрузкі і разгрузкі матэрыялу. Гэта скарачае працаёмкасць работнікаў і значна павышае эфектыўнасць працы.
Вы можаце змяняць размяшчэнне станцыі ў залежнасці ад сітуацыі на месцы. Даступнае для вас перыферыйнае абсталяванне ўключае: станцыю чыстай гарэлкі, паваротны пазіцыянер, лазерную сістэму адсочвання, пульт дыстанцыйнага кіравання і г.д. Мы прапануем бясплатнае навучанне па тэхніцы.
Два віды трохвосевага зварачнага пазіцыянера на выбар:
Злева на малюнку: 3-восевы гарызантальны круцільны зварачны пазіцыянер
Правы малюнак: 3-восевы вертыкальны круцільны зварачны пазіцыянер
Выберыце карысную нагрузку (стандартная карысная нагрузка 300 кг/500 кг/1000 кг) і памер працоўнага стала (стандартны памер 1800*800 мм або 2500*800 мм), якія падыходзяць для вашай апрацоўванай дэталі! Мы таксама прымаем заказы на заказ!
Матэрыял
Зварка нержавеючай сталі
Зварка алюмінію
Зварка вугляродзістай сталі
Зварка ацынкаваных труб/труб/пласцін
Халодная зварка
Пакет:Драўляныя скрыні
Час дастаўкі:40 дзён пасля атрымання перадаплаты
Часта задаваныя пытанні
1. Якая мінімальная канфігурацыя зварачнай станцыі?
A: Адзін робат і адзін зварачны стол. Для складаных дэталяў можа спатрэбіцца пазіцыянер, калі вам патрэбна больш высокая эфектыўнасць працы, добрым выбарам будуць два пазіцыянеры.
2. Што ўключае ў сябе ўся сістэма зварачнага робата?
A: Уся сістэма зварачнага робата ўключае ў сябе маніпулятар робата, кантролер, крыніцу харчавання для зваркі, пазіцыянеры, прыстасаванні, ачышчальнік зварачнай гарэлкі (гарэлкі), ахоўную светлавую заслону і г.д.
3. Ці патрабуе сістэма рабатызаванай станцыі высокіх патрабаванняў да навакольнага асяроддзя?
A: Прыдатнае навакольнае асяроддзе: 0~45℃, 20-80% адноснай вільготнасці (без кандэнсацыі).











