6-восевая рабочая станцыя для зваркі алюмінію з нержавеючай сталі

Асаблівасць
1. Убудаваная канструкцыя кабеля робата дазваляе яму рухацца без перашкод, а працоўнае месца акуратнае і акуратнае.
2. Шафа кіравання робатам можа кіраваць да 11 восяў, што дазваляе пазбегнуць складанай адладкі ПЛК і занятасці прасторы.
3. Робат JHY і пазіцыянер могуць быць сінхранізаваны, і робат можа зварваць адначасова, калі пазіцыянер круціцца, што робіць гэтую працоўную станцыю асабліва прыдатнай для кругавой зваркі.
4. Даступны шырокі спектр дапаможнага абсталявання, напрыклад, лазерныя датчыкі, светлавыя заслоны бяспекі і ахоўныя агароджы.
5. Сістэма кіравання змяшчае некалькі пакетаў зварачных працэсаў, якія дазваляюць выкарыстоўваць розныя рэжымы зваркі для розных дэталяў.
Тэхнічны параметр пазіцыянера
| Мадэль | JHY4030D-080 |
| Намінальнае ўваходнае напружанне | Аднафазны 220 В, 50/60 Гц |
| Клас ізаляцыі рухавіка | F |
| Працоўны стол | Дыяметр 800 мм (можна наладзіць) |
| Вага | Каля 400 кг |
| Максімальная карысная нагрузка | Восевая карысная нагрузка ≤300 кг / ≤500 кг / ≤1000 кг (>1000 кг можна наладзіць) |
| Паўтаральнасць | ±0,1 мм |
| Пазіцыя прыпынку | Любая пазіцыя |
Кампаненты рабочай станцыі робата
1. Зварачны робат:
Тып: зварачны робат MIG-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
Робат для зваркі TIG: BR-1510B, BR-1920B
Робат для лазернай зваркі: BR-1410G, BR-1610G
2. Пазіцыянер
Мадэль: JHY4030D-080
Тып: 1-восевы гарызантальны паваротны пазіцыянер
3. Крыніца харчавання для зваркі
Тып: крыніца зварачнага току 350A/500A
4. Зварачны пісталет
Тып: пісталет з паветраным астуджэннем, пісталет з вадзяным астуджэннем, цягнучы пісталет
5. Станцыя чысткі гарэлкі:
Мадэль: SC220A
Тып: Аўтаматычны пнеўматычны ачышчальнік зварачнай гарэлкі
Іншая перыферыйная прылада для рабочых станцый робата
1. Рухомая рэйка робата
Мадэль: JHY6050A-030
2. Лазерны датчык (дадаткова)
Функцыя: адсочванне зварных швоў, пазіцыянаванне.
3. Бяспечнае святло (па жаданні)
Ахоўная адлегласць: 0,1-2 м, 0,1-5 м; ахоўная вышыня: 140-3180 мм
4. Ахоўная агароджа (па жаданні)
5. Шафа ПЛК (дадаткова)












